AUtoDetaling czyli piękne auto

Auto Detailing Lublin to miejsce, w którym potrafimy przywrócić doskonały wygląd karoserii oraz jej blask. Za pomocą nowoczesnych nadamy samochodowi blask oraz zabezpieczymy go przed zarysowaniami, innymi uszkodzeniami, a nawet przed brudem.

Oferta Auto Detailing Lublin obejmuje nie tylko karoserię Twojego samochodu, ale także jego wnętrze. Wewnątrz auta wykonujemy usługi z zakresu prania tapicerki, a także podsufitki i dywanów. Oferujemy także kompleksowe czyszczenie plastików i elementów gumowych. Pracujemy na najlepszej jakości środkach czyszczących, bezpiecznych dla wnętrza pojazdu. Dedykowane do poszczególnych elementów samochodu środki czyszczące zapewniają doskonały efekt oraz ochronę przed zanieczyszczeniami na długo. Specjalne środki zapewniają nie tylko dokładne wyczyszczenie każdego elementu, lecz również podkreślenie kolorów oraz nadanie im połysku. W kompleksowy sposób zadbamy także o szyby, które po dokładnym usunięciu brudu staną się przejrzyste i będą wyglądały jak nowe. Dedykowane do szyb środki zapobiegną osadzaniu się pary wodnej, a tym samym powstawaniu zacieków.

auto-detaling

O karoserię auta dbamy głównie przez dokładne oczyszczanie lakieru, a także poprzez usuwanie zanieczyszczeń z elementów chromowanych, gumowych i plastikowych. W tym celu wykorzystuje się aktywną pianę, która w bardzo efektywny sposób rozmiękcza brud. Jeśli istnieje taka potrzeba, mogą zostać zastosowane bardziej delikatne metody czyszczenia, które zapewnią doskonały wygląd auta. Zapewniamy także pozbycie się z karoserii trwałych zabrudzeń, takich jak zanieczyszczenia ze smoły, asfaltu, a nawet metalu. Dokładnie oczyszczona karoseria zostaje następnie poddana korekcie, która ma na celu wyrównanie zewnętrznej warstwy bezbarwnego lakieru. Ten zabieg gwarantuje usunięcie rys oraz nadanie blasku. Aby dopełnić cały proces detailingu, oferujemy także szczegółowe czyszczenie felg i opon.

Po zabiegach w obrębie lakieru warto przemyśleć jego zabezpieczenie na przyszłość, aby uchronić karoserię przed uszkodzeniami, takimi jak zarysowania, a także przed brudem. Można tego dokonać poprzez pokrycie samochodu trwałym woskiem lub warstwą powłoki ceramicznej, której efekt może utrzymać się nawet przez kilka lat.

Pełna oferta na stronie: http://autoklinika24.net/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *