Drukarnia do druku opakowań

Naszym priorytetem jest satysfakcja Klienta, dlatego z chęcią stosujemy się do przedstawionych uwag oraz pomysłów. Świadczymy usługi zarówno dla osób prywatnych, jak i dla małych i dużych firm.

Nasza drukarnia funkcjonuje na rynku już od 1944 roku. Zajmujemy się projektowaniem i drukiem różnego rodzaju opakowań, takich jak opakowania ozdobne, luksusowe czy opakowania codziennego użytku.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego Klienta oraz profesjonalne usługi świadczone przez nas w bardzo atrakcyjnych cenach. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie drukarskim, który zapewnia doskonałą jakość i trwałość wydruków. Dodatkowo w naszej kadrze znajdują się tylko osoby dokładne i profesjonalne, które rzetelnie wykonują zlecone im zadania, dlatego możesz mieć pewność, że zostaną one wykonane z dbałością o każdy szczegół. Zawsze staramy się dbać jak najlepiej o naszych Klientów. Posiadamy wielu stałych Klientów, a do tego cały czas dochodzą nowi. Jest to dla nas najlepsza ocena jakości świadczonych przez nas usług.

W ofercie naszej drukarni znajdują się usługi, takie jak:

1. Wykonywanie projektów opakowań — słuchamy zaleceń naszych Klientów i doradzamy podczas wyboru najkorzystniejszej dla Klienta opcji.

2. Produkcja opakowań — oferujemy opakowania z materiałów, takich jak tektura falista i lita. Pudełka mogą być kaszerowane papierem ozdobnym lub kolorowym.

3. Wykonywanie wydruków — Druki wykonujemy za pomocą metody offsetowej oraz metody sitodruku.

4. Uszlachetnianie — np. tłoczenie folią na gorąco (tak zwany hot stamping), lakierowanie UV, tłoczenie i foliowanie. Dzięki tym metodom produkty zyskują blask.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *