Farmasi – niesamowite kosmetyki dla wymagających

Farmasi nie jest jeszcze zbyt dobrze znaną firmą w Polsce, jednak to szybko się zmienia. Oferowane przez nią produkty stają się coraz popularniejsze nad Wisłą. Nie jest to firma, która działa od niedawna.

Jej historia sięga połowy ubiegłego stulecia. Założycielem Farmasi był dr C. Tuna. Był absolwentem prestiżowej niemieckiej uczelni, jaką z całą pewnością jest Goethe Medical School. Po jej ukończeniu zdecydował się na powrót do ojczyzny, aby tam wykorzystać w praktyce zdobytą przez niego w trakcie studiów wiedzę. Po rozpoczęciu własnej działalności biznesowej Tuna skoncentrował się najpierw na produkcji leków. Były wśród nich syropy łagodzące kaszel, jak również środki skutecznie uśmierzające ból. W ofercie Farmasi znajdowały się wtedy także kremy przeznaczone do masażu.

Z czasem wśród propozycji firmy skierowanych do klientów znalazły się kosmetyki. Okazało się, że będą to produkty, które rozsławią tą firmę na całym świecie. W ofercie pojawiły się również preparaty czyszczące, które zdobyły uznanie wśród klientów dzięki swojej skuteczności. Przełomowym rokiem dla tego przedsiębiorstwa był 2010. Wtedy podjęto decyzję o rozpoczęciu dystrybucji oferowanych przez Farmasi produktów z wykorzystaniem Multi Level Marketingu. Obecnie w ten właśnie sposób sprzedawane są produkty tej firmy w 28 krajach. Również Polacy mogą dołączyć do tej międzynarodowej rodziny. Wszystkie informacje na temat rejestracji można znaleźć na oficjalnej stronie tego tureckiego przedsiębiorstwa, która dostępna jest także w języku polskim – zobaczcie tu Farmasi kosmetyki. Warto zaznaczyć, że kosmetyki oferowane przez tą firmę nie zawierają w swoim składzie GMO. Nie znajdziesz tutaj również metali ciężkich.

W ramach testów nowych produktów nie odbywają się eksperymenty na zwierzętach. Jak widać ekologia jest kwestią niezwykle istotną dla osób kierujących tą turecką firmą. Każdy z procesów produkcyjnych, które odbywają się w zakładach należących do Farmasi jest zgodny z normami znanymi jako Good Manufacturing Practice. Zainteresowała Cię oferta tego tureckiego przedsiębiorstwa, które jest coraz bardziej znane na świecie? Odwiedź stronę farmasi.pl!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *