Krata pomostowa nierdzewna – producent

Kraty ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej oferowane przez firmę Giterpol to produkt najwyższej jakości. Stosuje się je w tych miejscach, gdzie ze względu na warunki środowiskowe nie sprawdzają się zwykłe kraty ocynkowane.

Można tutaj wymienić takie miejsca, jak zakłady przemysłowe, chemiczne, oczyszczalnie ścieków. Wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko kontaktu elementu konstrukcji z kwasem lub inną podobną substancją należy zastosować właśnie taką stal.

Należy również zauważyć, że jest ona odporna na niekorzystne warunki pogodowe. Wykonane z niej stopnie schodów i poręcze nie ulegną uszkodzeniu zarówno w trakcie upałów, jak i podczas panujących na zewnętrz mrozów. Często spotykamy więc tego typu rozwiązanie w fabrykach, stoczniach i różnych zakładach przemysłowych, gdzie znajdujące się na zewnątrz schody wykonane są właśnie z tego materiału. Jednym z możliwych jego zastosowań jest również wykonywanie z niego osłon studzienek kanalizacyjnych. Wiele osób zapewne nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, jak często przechodziło nad takim miejscem w drodze do pracy lub szkoły. Kolejnym często spotykanym sposobem praktycznego użycia kraty ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej jest również wykonanie z niej podjazdu dla osób niepełnosprawnych, które na co dzień poruszają się na wózkach inwalidzkich. Istnieje tutaj podział na kraty prasowane i zgrzewane.

Te pierwsze zbudowane są z płaskownika nośnego i łączącego. Drugi z wymienionych rodzajów krat oznacza zastosowanie płaskownika i pręta gładkiego. Tego rodzaju kraty wykonuje się w rozmiarze, który określa autor zlecenia. Nie istnieje tutaj żaden uniwersalny rozmiar. Każde zamówienie jest więc kwestią indywidualną. Wszystkie produkty, jakie oferuje swoim Klientom firma Giterpol wykonywane są z materiałów posiadających odpowiednie atesty – poznaj ich produkt krata pomostowa nierdzewna – tu. Nie ma tutaj miejsca na przypadek lub niedbałość. Każdy, kto jest zainteresowany nawiązaniem współpracy z tą firmą powinien wiedzieć, że stawia ona na najwyższą możliwą jakość wykonania. Zadzwoń lub prześlij wiadomość mailową, aby poznać więcej szczegółów oferty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *