Prawnik dla polaków za granicą

Od lat mieszkasz za granicą i szukasz wykwalifikowanego i profesjonalnego prawnika? Dobrze trafiłeś! Adwokat międzynarodowy Waldemar Drexler gwarantuje pomoc prawną Polakom zamieszkałym za granicą. Dysponuje on ogromną wiedzą z zakresu wielu obszarów prawnych dotyczących Międzynarodowego Prawa Prywatnego. Dziedziny prawa, w których się specjalizuje to między innymi:

– Konwencja Haska 1980 (o cywilnych aspektach uprowadzenia dzieci za granicę)

– Międzynarodowe spory handlowe i arbitrażowe , prawnik Polonia,

– Prawo rodzinne (podział majątku, rozwody międzynarodowe, opieka i ustalenia kontaktów), reprezentacja polaków zamieszkałych za granicą,

– Prawo spadkowe, sprawy o spadek,

– Prawo odszkodowań

Adwokat Waldemar Drexler ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu międzynarodowego prawa prywatnego. Od wielu lat zajmował się udzielaniem pomocy prawnej Polakom zamieszkałym w Australii. Zajmował się sprawami dotyczącymi ustalenia ojcostwa, spraw rozwodowych między małżeństwami mieszanymi itp. Adwokat Waldemar Drexler zawsze uczciwie omawia ze swoim klientem krok po kroku kolejne etapy postępowania oraz z ogromną dokładnością wyjaśnia wszystkie wątpliwości związane z międzynarodowym prawem. Posiada duże doświadczenie w prowadzeniu spraw związanych z uprowadzeniem dziecka za granicę. Reprezentował w tej sprawie Polaków przed australijskimi jak też polskimi sądami. Wielokrotnie zajmował się też tematem roszczeń związanych z wypadkami komunikacyjnymi, różnego rodzaju błędów lekarskich oraz rozwodów z obcokrajowcem. Zawsze udzielał fachowej porady w sprawach związanych z podziałem majątku, a także ustaleniem planu kontaktów z dziećmi rozwodzących się rodziców. Wielokrotnie w swojej prawniczej karierze spotykał się z tematyką spadku, ze stwierdzeniem jego nabycia lub odrzucenia, sporządzania lub unieważnienia testamentu. Któryś z tych problemów dotyczy Ciebie? Czujesz się zagubiony w ogromnej ilości trudnych, prawniczych przepisów? Skontaktuj się z nami! Zapraszamy do skorzystania z usług naszej kancelarii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *