Emilia — przesyłki kurierskie Polska-Irlandia

Nasza działalność obejmuje przewóz przesyłek na trasie Polska- Irlandia. Aby wykonać usługę szybko i precyzyjnie potrzebujemy jedynie adresu, pod który mamy wysłać paczkę, o resztę nie musisz się martwić. Specjalizujemy się również w przeprowadzkach.

Jesteśmy świadomi tego, że wiążą się one z ogromnym stresem i wysiłkiem. Z wielką chęcią pomożemy naszym Klientom w organizowaniu przeprowadzki, z nami nie będą musieli się niczym denerwować. Nie musisz martwić się tym, w jakim stanie dotrze paczka, która została nam powierzona. Pakujemy rzeczy w mocne kartony i zabezpieczamy dodatkowo taśmami o wysokiej wytrzymałości. Możesz być więc spokojna/y o swój dobytek.

Przesyłki do Irlandii wysyłane są co tydzień, każda adresowana jest osobno – Kurier Emilia przesyłki Irlandia Polska. W ten sposób zapobiegamy sytuacji, w której paczka nie trafia pod wskazany adres. Jeśli wysyłasz kilka mniejszych, pojedynczych przesyłek, wykorzystaj dla każdej z nich takie same inicjały lub kolor markera. To będzie dla nas odpowiednią wskazówką. Jeśli chcesz śledzić trasę przejazdu przesyłki na bieżąco, masz możliwość zamówienia opcji monitorowania paczki.

Nasza firma od lat cieszy się uznaniem Klientów, o czym świadczą liczne pozytywne opinie, jakie macie możliwość przeczytać na naszej stronie. Na uznanie pracowaliśmy ciężko przez lata i nadal będziemy starać się spełniać oczekiwania naszych zarówno stałych jak też nowych Klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *