Sale konferencyjne Lublin– w Hotelu Korona

Szukasz idealnego miejsca w Lublinie, by zorganizować konferencję służbową lub niewielkie spotkanie biznesowe? Hotel Korona Spa & Wellness to z pewnością odpowiednie miejsce!

To elegancki i pięknie zaaranżowany czterogwiazdkowy hotel z basenem, gdzie poza pięknie przystrojonymi salami, świetnie urządzonymi pokojami, przestronnymi apartamentami znajduje się aż 6 sal konferencyjnych, które pomieszczą aż 250 osób! W naszych progach spotkają się Państwo z obsługą na najwyższym poziomie, życzliwością oraz naturalną i szczerą gościnnością.

Czekają na Państwa wspaniałe udogodnienia tj. przestronny ogród, basen ze spa oraz bezpłatny parking, na którym zmieści się ponad 170 samochodów! Gwarantujemy, że to wszystko przyniesie Państwu powodzenie imprezy służbowej. Mamy możliwość zorganizowania pikników firmowych, a także wszelkich imprez plenerowych w ogrodach znajdujących się przy hotelu aż do 700 osób! Idealnym pomysłem na zwieńczenie każdej konferencji jest świetna impreza na świeżym powietrzu.

W Hotelu Korona odpoczniecie, zrelaksujecie się, poczujecie kameralny klimat i spotkacie się z niezwykłą atmosferą. Zaproszeni goście będą mogli odpocząć po dalekiej podróży w urokliwym ogrodzie. Nasi Klienci i ich potrzeby są dla nas kluczowe, dlatego więc dokładamy wszelkich starań, by każda konferencja przebiegła zgodnie z ich planem i życzeniem – imprezy okolicznościowe Lublin w Hotelu Korona, zapraszamy.

W Hotelu Korona mogą Państwo liczyć na profesjonalną i doświadczoną obsługę Państwa imprezy. Odpowiednio przygotowujemy salę. Mamy zawsze na uwadze liczbę uczestników konferencji. Dbamy również o najmniejsze szczegóły, ponieważ uważamy, że w detalach tkwi siła. Przydzielimy Wam osobistego opiekuna, który będzie czuwał nad profesjonalnym przygotowaniem sali i wszystkich detali, a także nad prawidłowym jego przebiegiem. Dołożymy starań, by konferencje w Hotelu Korona, była Waszym firmowym sukcesem. Jeżeli szukają Państwo idealnego miejsca na organizację ważnej imprezy służbowej, dobrze trafiliście! Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty hotelowej dla Klientów biznesowych. Na wszelkie pytania z radością odpowiemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *