Skuteczne zatyczki do uszu

Podczas pracy w zakładach, gdzie występują głośne maszyny i jest się narażonym na ciągły hałas, jednym z niezbędnych elementów wyposażenia pracownika są zatyczki do uszu. Przepisy BHP podkreślają, że należy używać tego typu zabezpieczeń, ponieważ umożliwiają one skuteczną ochronę słuchu. Zatyczki do uszu 3M są skuteczną formą zabezpieczenia przed hałasem, ponieważ dzięki swej budowie, szczelnie przylegają do wejścia przewodu słuchowego, znacznie ograniczając dopływające do wnętrza ucha dźwięki.

W ofercie występują dwa rodzaje zatyczek do uszu 3M, oraz okulary ochronne 3M. Są to zatyczki wielokrotnego użytku, a także zatyczki jednorazowe. Zatyczki do uszu 3M wielokrotnego użytku są dedykowane osobom narażonym na umiarkowany hałas. Mają one uniwersalny kształt, który z łatwością dopasuje się do większości uszu. Rzadko mamy do czynienia z przypadkiem, kiedy zatyczki 3M nie pasują do czyjegoś przewodu słuchowego. Jednorazowe zatyczki do uszu 3M są polecane osobom pracującym w głośnym otoczeniu. Zapewniają one jeszcze skuteczniejszą ochronę, ponieważ po zrolowaniu umieszcza się je w przewodzie słuchowym, gdzie rozprężają się, zapewniając idealne dopasowanie i ochronę przed hałasem, poznaj też kombinezon ochronny 3M.

Materiały, z jakich zostały wykonane zatyczki do uszu 3M są testowane pod względem bezpieczeństwa, dzięki czemu zatyczki te nie powodują podrażnień – tu znajdziecie też: maska 3M 7500. Z tego powodu można bez problemu korzystać z nich przez cały dzień. Zatyczki 3M to jedna z najlepszych form ochrony słuchu dostępna na rynku.

Oferowane jest wiele modeli i rodzajów zatyczek do uszu 3M, dzięki czemu mogą zostać dobrane idealnie do potrzeb klienta. Zatyczki można dobrać w zależności od rodzaju hałasu oraz miejsca pracy. Jeśli hałas nie jest hałasem ciągłym, można wybrać zatyczki na pałąku lub sznureczku, które można łatwo wyciągać oraz wkładać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *