EndoDentist — stomatologia estetyczna Kraków

Piękny i zdrowy uśmiech stanowi coraz bardziej pożądaną cechę w dzisiejszym społeczeństwie. Jednakże pomimo ogromnej dbałości o zęby i dokładnej ich higienizacji często zdarza się, że nadal nie wyglądają one dobrze. Na przykład zdarza się, że występują braki w uzębieniu albo przebarwienia.

Takie problemy można pokonać, korzystając z pomocy dentysty, który zajmuje się stomatologią estetyczną. Lekarz, który specjalizuje się w tej dziedzinie, pomaga w uzyskaniu wymarzonego i pięknego wyglądu zębów.

Aby poprawić estetykę zgryzu stosuje się wiele nowatorskich metod, które dają świetne efekty. Zastosowanie nowoczesnych technologii sprawia, że można zachować stuprocentowe bezpieczeństwo w czasie leczenia oraz jego długoterminowość. W stomatologii estetycznej najczęściej przeprowadzanymi zabiegami są te związane z usuwaniem przebarwień oraz wybielaniem zębów. Na topie staje się także nakładanie na zęby licówek porcelanowych. Umożliwiają one nadbudowanie zęba lub też manipulowanie jego kształtem w celu uzyskania pożądanego efektu – zapraszamy do nas stomatologo Kraków – Prądnik Czerwony.

W sytuacji planowania dużych zmian w wyglądzie swoich zębów, można wykorzystywać techniki projektowania uśmiechu. Umożliwiają one całkowicie bezinwazyjne ocenienie swojego wyglądu po zakończeniu leczenia. Aby to osiągnąć wykonuje się czasowe licówki, których kształt może być korygowany w czasie wizyty wedle prośby i upodobań pacjenta. Metoda ta jest całkowicie odwracalna i nie doprowadza do zniszczeń naturalnego szkliwa Pacjenta.

Profesjonalny gabinet, który świadczy usługi z zakresu stomatologii estetycznej w Krakowie to EndoDentist. Wykwalifikowani lekarze z wieloletnim doświadczeniem z przyjemnością pomogą uzyskać nowy, piękny uśmiech. Wysokiej jakości sprzęty oraz materiały stosowane w EndoDentist gwarantują zaskakujący efekt, którym można się cieszyć przez bardzo długie lata.