Utylizujemy odpady – dla was

Utylizacja odpadów odbywa się na zasadzie ich zniszczenia lub takiego opracowania surowców, które utraciły swoje funkcje użytkowe, by mogły być ponownie wykorzystane.

Celem tych działań są względy ekonomiczne i sanitarne. Odzysk surowców wtórnych zmniejsza ryzyko powstania wielu chorób zakaźnych, gwarantuje także ograniczenie ich negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Nasza oferta to też wywóz odpadów budowlanych.

Przerób surowców wtórnych nie odbywa się dowolnie, w Polsce utylizacja odpadów regulowana jest przepisami ustawy o gospodarowaniu odpadami, a także ustawy o ochronie środowiska. Wymaga się odpowiedniej wiedzy i znajomości konkretnych przepisów, aby proces prowadzony był zgodnie z prawem.

Zapewniamy Państwu wszechstronne usługi z zakresu gospodarki odpadami – utylizacja odpadów elektronicznych Kraków. Specjalizujemy się w odbiorze, transporcie i utylizacji odpadów zgodnie z obowiązującymi w Unii Europejskiej wymogami. Posiadamy nowoczesny sprzęt i technologie oraz wykwalifikowany zespół.

Mamy przyznane wszelkie niezbędne pozwolenia na prowadzenie działalności, która związana jest z utylizacją odpadów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *